O nas

Witajcie w sklepie on-line bloga Magiczny Składnik. Znajdziecie tutaj moje najlepsze eBooki z pomysłami na wykorzystanie sezonowych produktów oraz przepisami. Wystawiam też do sprzedaży moje wyroby, z których jestem najbardziej dumny w limitowanych ilościach.

Trochę więcej o mnie i o blogu:

Tomek Czajkowski, autor bloga Magiczny Składnik, założonego z miłości do gotowania i odkrywania niesamowitych produktów. W swoim gotowaniu poszukuje “Magicznych Składników”, a także stara się wydobyć prawdziwą naturę i czysty smak wybranego produktu. Wielki fan kuchni polskich regionów. Lubi łączyć kulinarne tradycje i techniki różnych kuchni świata z polskimi produktami i smakami.

Od dziecka zafascynowany dobrym jedzeniem. Dzieciństwo wspomina jako wiecznie zielone lato, które spędzał na buszowaniu pomiędzy warzywnymi grządkami i przesiadywaniu wśród gałęzi owocowych drzew. 

W przerwach pomiędzy studiowaniem dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim, wyruszał do Anglii, gdzie zdobywał kulinarne szlify w tamtejszych restauracjach. 

To właśnie tam, rzucony na głęboką wodę zupełnie nowych obowiązków, nauczył się szacunku do jedzenia i dobrego produktu.
Kolejne doświadczenia zdobywał w najlepszych, warszawskich agencjach reklamowych, jednak to właśnie założenie bloga kulinarnego w 2013 roku było punktem zwrotnym w jego życiu. Od kilku lat Tomek postanowił położyć wszystko na jedną kartę i poświęcił się tylko rozwijaniu kulinarnych pasji i umiejętności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl